Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Jo Jo Wu

Telefon numarası : 86-18684870818

Naber : +8618684870818

Free call
Hunan Sunfull Bio-Tech Co., Ltd

Sunfull ile Doğal Sağlık

  • Hunan Sunfull Bio-Tech Co., Ltd
  • Hunan Sunfull Bio-Tech Co., Ltd
  • Hunan Sunfull Bio-Tech Co., Ltd
  • Hunan Sunfull Bio-Tech Co., Ltd
  • Hunan Sunfull Bio-Tech Co., Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: No. Çalışanları: 150~200
Yıllık satış: 2500-3000 Yıl kurulan: 2008
İhracat p.c: 50% - 60%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

HUNAN SUNFULL BIO-TECH Co., Ltd., ISO9001, ISO22000, Kosher, HALAL & HACCP sertifikalıdır ve besin takviyesi, içecek, kozmetik ve ilaç için yüksek değerli yeşil çay ve botanik özlerin Ar-Ge, üretim ve pazarlamasında uzmanlaşmıştır.Yeşil çay EGCG, (-)-Epicatechin, L-theanine, Theaflavins ve Çay Polisakkaritlerinin küresel lider üreticisiyiz.Aronia özütü, Brokoli özütü (Sulforaphane), Ginseng özütü, Luo han guo özütü, Maca özütü, Süt devedikeni özü vb. dahil olmak üzere temel botanik özlerimiz ve birçok API (Amygdalin, Magnolol, Polydatin, Resveratrol, Sanguinarine, Swertiamarin, vb.) Ürünlerimiz, üstün kalitesi ve rekabetçi fiyatları nedeniyle dünya pazarlarında büyük ilgi görmektedir.SUNFULL aynı zamanda dünyaca ünlü birçok işletme ve onların Çin'deki en önemli stratejik ortağı için doğal içeriklerin ilk tercihi haline geldi.

HUNAN SUNFULL, çalışanlara daha iyi bir yaşam sürmeleri için rehberlik etmek için Konfüçyüs Kutsal Yazıları ve Mahayana Sutra'nın öğretilerini yönetim sisteminin temeli olarak kullanır."Güzel kalplere sarılın, güzel söz söyleyin, iyi işler yapın ve iyi bir insan olun" davranış ahlakımız ve mottomuzdur.Sağlıklı, uyumlu ve müreffeh bir gelecek yaratmak için yeni veya eski, yurtiçi ve yurtdışındaki arkadaşlarla işbirliği yapmayı içtenlikle bekliyoruz.

Geçmiş

2008 Hunan Sunfull kuruldu.
2012 Şirketin satış tutarı 5,0 Milyon Doları aştı.
2016 Şirketin satış tutarı 10.0 Milyon Doları aştı.
2018 Yurtiçi pazarlar için özel olarak kurulan “A-plus Bio” yan kuruluşu
2019 Şirketin satış tutarı 15.0 Milyon Doları aştı.

 

Hizmet

Hunan Sunfull Bio-tech Co.,Ltd 12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunar.Müşteriler için her türlü teknik destek mevcuttur.

Ücretsiz Numune Yapma ve Test Etme mevcuttur.

 

Servis Sorumlusu:

 

Önce Kalite, Uygun Fiyat, Satış Sonrası Hizmet Bitmez

 

Hizmet Amacı: Profesyonellik, Yüksek Verimlilik, Sorunlarınızı Çözme, Sorumluluk

 

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü

 

Hunan Güneşlibirinci sınıf biyolojik ekipman ve hassas test ekipmanları ile donatılmış bağımsız bir Ar-Ge merkezine sahiptir.Kalite kontrol departmanımız, eksiksiz bir yönetim sistemi seti ve sıkı kalite kontrol sistemi oluşturmak için gelişmiş test makineleri (HPLC, UV, GC, vb.) ve profesyonel teknik kadro ile donatılmıştır.

 

Kalite Şikayetleri

 

Herhangi bir müşteri kalite şikayetinde bulunursa, bunu servis ekibimize ileteceğiz.Doğrudan fabrika müdürümüze rapor verecekler. Genellikle 24 saat içinde üretim, satın alma ve paketleme departmanları ile bir toplantı yapacağız ve 48 saat içinde geri bildirim ve çözüm ile yanıt vereceğiz.

Ekibimiz

Çin Hunan Sunfull Bio-Tech Co., Ltd şirket Profili 0 

Jason Zhang

  • Hunan Botanik Özleri Derneği Başkan Yardımcısı.
  • Hunan Ziraat Üniversitesi'nden Prof.

  • Çin Çay Bilimi Derneği Üyesi

  • Çin Kromatografi Derneği Üyesi

  • Ph.D. Fitokimya, Şanghay Üniversitesi TCM

 

 

Hi&Fi Asya-Çin 2020 Fuarı

Fuar süresince firmamız, ziyaretçilerin ekstrakte edilen tozun rengini ve kokusunu sezgisel olarak anlamalarını sağlayan çeşitli üstün ürünler sergiledi.Bunlar arasında Gentiopicroside, Rosmarinic asit, Natural L-Theanine ve Theaflavin yaygın ilgi görmüştür.Müşterilerimizle yaptığımız iletişimde, iç pazarda katı içecek sektörünün hızla geliştiğini, sağlık ve güvenlik kavramının giderek daha popüler hale geldiğini öğrendik.Bu nedenle, yüksek kaliteli bitki özü hammaddeleri, son derece yüksek ticari değere ve geniş bir geliştirme alanına sahiptir.

Çin Hunan Sunfull Bio-Tech Co., Ltd şirket Profili 1

Çin Hunan Sunfull Bio-Tech Co., Ltd şirket Profili 2

 

IHIF 2021
Sunfull Bio-tech, Shenzhen Geleneksel Çin Tıbbı Sağlık Hizmeti Derneği, Shenzhen Yaşam Bilimleri Endüstrisi Derneği, Shenzhen Geliştirme ve Tanıtım Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen 21-23 Mayıs tarihleri ​​arasında düzenlenen 11. Shenzhen Uluslararası Beslenme ve Sağlık Endüstrisi Fuarı'na (IHIF 2021) katıldı. Sağlık Endüstrisi ve diğer kurumlar.

"Sağlığa Öncülük Et ve Geleceğe Bağla" konulu IHIF Çin 2021'de sergilenen ürünler arasında akıllı tıbbi tedavi, sağlık ürünleri, Geleneksel Çin Tıbbı sağlık hizmetleri, sağlık ve güzellik, akıllı yaşlı bakımı, sağlıklı yiyecekler vb. yer alıyor.Sergi, beslenme ve sağlık endüstrisinin gelişimine ve endüstriyel zincirin inşasına hizmet etmeye ve yeni perakende çağının arka planı altında tüm endüstrinin çeşitlendirilmiş gelişimini teşvik etmeye ve yönlendirmeye kendini adamıştır.Şirketimizin yurtiçi ticaret bölümündeki meslektaşlarımız, bu fuara katılmak için ilaç ve gıda homolojisinden kaynaklanan çeşitli standartlaştırılmış bitki özleri, toz içecekler, sağlık çay poşetleri ve doğal kozmetik fonksiyonel bileşenlerini getirdiler.Ürünlerimiz, sergide müşteriler tarafından sıcak bir şekilde karşılanan eksiksiz işlevlerle neoteriktir.

Yiyecek ve içecek işleme, tıbbi ve sağlık ürünleri ve kozmetik endüstrilerinde yerli ve yabancı işletmelerle iletişim kurmak ve işbirliği yapmak, doğal konsepte bağlı kalmak, insan sağlığına fayda sağlamak için ürünler yenilemek ve geliştirmek için sabırsızlanıyoruz.

Çin Hunan Sunfull Bio-Tech Co., Ltd şirket Profili 3

 

FIA Şangay 2021

Çin Hunan Sunfull Bio-Tech Co., Ltd şirket Profili 4

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

sales@sunfullbio.com
+8618684870818
86-18684870818
yapengzi
86-18684870818